Trener personalny Poznań

Szukasz trenera personalnego w Poznaniu? Idealnie trafiłeś/aś. Mam 28 lat i jestem trenerem personalnym. Od kilku lat pracuję w zawodzie, co świadczy o moim szerokim doświadczeniu. O mojej wiedzy i umiejętnościach świadczą zadowoleni podopieczni.

Treningi personalne są w świetnej atmosferze. Wszelkie działania podejmujemy bazując na mojej dużej wiedzy, zbudowanej także na własnych sukcesach zawodowych i sportowych. Treningi personalne w Poznaniu są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Tylko takie podejście daje Ci 100% gwarancji na osiągnięcie wyznaczonego celu.


 

Trener personalny PoznańTrening personalny pod moją opieką jest najbardziej efektowną formą ćwiczeń fizycznych. Oferuję treningi personalne w Poznaniu. w zależności od kondycji, potrzeb oraz możliwości klienta.

Każdy trening składa się z rozgrzewki oraz pracy według indywidualnie dobranego planu. Dzięki moim treningom osobistym każdy klient jest w stanie uzyskać, a co najważniejsze utrzymać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób.

Jeśli szukasz trenera personalnego w Poznaniu, trafiłeś idealnie.

Regularne monitorowanie osiągnięć i kontakt z trenerem personalnym

Każdy plan treningowy dobieramy indywidualnie, bazując na mojej wiedzy. Analizujemy wspólnie Twoje potrzeby i w oparciu o nie tworzymy program treningowy, który sprawia, że trener osobisty przeprowadza treningi, które stają się przyjemnością.

Szereg szkoleń z zakresu treningu redukującego tkankę tłuszczową, wydolnościowego, funkcjonalnego i rehabilitacyjnego, powoduje, że trening jest przyjemny i w pełni bezpieczny.

Każdy program treningowy jest dobierany indywidualnie do potrzeb i możliwości klienta. Do każdego treningu wprowadzamy niezbędne poprawki, co powoduje, że treningi nie są monotonne, a moje doświadczenie potwierdza, że wielu z moich klientów polubiło przebywanie na siłowni. Co ważne, moi zadowoleni klienci, zmieniają swój styl życia i wielu z nich nie potrafi obecnie żyć bez sportu. Wielu z nich w każdym tygodniu korzysta z treningów personalnych w Poznaniu.

Co zyskasz dzięki współpracy ze mną?

Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu zdecydowanie szybciej osiągniesz zamierzone efekty, eliminując przy tym ryzyko kontuzji. U osób niedoświadczonych ćwiczenia często są wykonywane w sposób nieprawidłowy. Powoduje to nie tylko słabsze zaangażowanie mięśni, ale także znacząco zwiększa ryzyko kontuzji. Efekty treningu dobranego indywidualnie gwarantują efekty już po kilku sesjach. Istotne w trakcie treningu jest także dobranie intensywności.

Trenujesz wedle możliwości, ale na tyle intensywnie, że osiągasz zamierzone cele. Na każdym etapie treningu osobistego w Poznaniu możesz zadawać pytania, na które chętnie udzielę odpowiedzi i rozwieję wszelakie wątpliwości.

Towarzystwo doświadczonego trenera osobistego zapewnia wsparcie na każdym kroku i motywuje do dalszych treningów. Indywidualne podejście pozwala zachować chęci do treningów i osiągnąć wymarzony cel. Podczas ćwiczeń panuje super atmosfera, co jest ważne dla klientów, którym siłownia nie kojarzy się do końca pozytywnie.

Zmiana trybu życia gwarantuje poprawę zdrowia, samopoczucia i kondycji.

 

Jeśli trener personalny to osoba którą potrzebujesz do osiągnięcia swoich celów, to znajdujesz się we właściwym miejscu!

Trener Personalny Poznań; Trening personalny Poznań

Michał Woźniczko

KONTAKT

 

Jeśli jesteś zainteresowany treningami personalnymi lub współpracą online, napisz wiadomość na maila i umów się na pierwsze spotkanie. Na nim opowiesz o swoich potrzebach, celach i oczekiwaniach względem potencjalnej współpracy.

Twoje imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Usługa:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Trener personalny Poznań, Zadbaj o swoje zdrowie, kondycję

Trener personalny Poznań

Trener personalny Poznań; Trening personalny Poznań; Trener osobisty Poznań

+48 513 070 482

Trener personalny Poznań; Trening personalny Poznań; Trener osobisty Poznań

michal@michaltrenuje.pl

Trener personalny Poznań; Trening personalny Poznań; Trener osobisty Poznań
Trener personalny Poznań; Trening personalny Poznań; Trener osobisty Poznań