Trener Personalny Poznań; Trening personalny Poznań

Michał Woźniczko

TRENER OSOBISTY POZNAŃ

 

KIM JESTEM?

 

Cześć, mam na imię Michał i Jestem trenerem personalnym z 6 letnim doświadczeniem. Od momentu gdy zostałem trenerem personalnym, wykonałem kilka tysięcy treningów personalnych co czyni mnie osobą kompetentną. Trenowałem z rożnymi osobami które miały różne cele. Redukcja tkanki tłuszczowej, rekompozycja sylwetki, budowanie masy i siły mięśniowej, korekta wad postawy, poprawa kondycji czy też eliminacja bóli mięśniowo-stawowych to problemy osób z którymi pracuje na co dzień z pozytywnym skutkiem.

 

Trener osobisty Poznań
 

Oferuje usługi z zakresu zajęć z trenerem personalnym indywidualnie oraz w parach, a także prowadzenia online. Wszystko jest dostosowane do potrzeb i możliwości zgłaszających się Klientów. Gwarantuje pomoc zarówno w przygotowaniu optymalnego i skutecznego planu ćwiczeń, jak i ułożenia zdrowej, zbilansowanej diety. Połączenie obu usług to najlepszy sposób na to, aby poprawić sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy i zadbać o kondycję swojego organizmu.

Treningi personalne prowadzę w Poznaniu – zachęcam wszystkich zainteresowanych do przeanalizowania mojej oferty. Pomagam osobom aktywnym fizycznie, a także tym, którzy do tej pory nie mieli kontaktu z regularnymi treningami.

Trener Osobisty Poznań; Trener personalny Poznań; Treningi personalne Poznań; Odchudzanie; Plany dietetyczne; Plany treningowe; Atrakcyjna oferta; energia; modelowanie sylwetki; lepsza kondycja; lepsze zdrowie; Treningi personalne 1:1 w świetnej atmosferze; efekty; Trener personalny poznań dla kobiet; trener personalny poznań dla mężczyzn; trener personalny poznań dla par; Trenngi personalne poznań dla par

175

 

zadowolonych klientów w formie

5068+

 

przeprowadzonych sesji treningowych

7 lat

 

doświadczenia jako trener personalny

OPINIE KLIENTÓW

Małgorzata


Mega motywujący, przygotowany merytorycznie (fizjologia, dietetyka, anatomia) i do tego potrafiący zamienić żmudny trening w coś, na co się czeka. Po 3 miesiącach zwiększyłam liczbę treningów, bo widzę efekty i polubiłam ruch!

Łukasz

 

Polecam w 100 procentach. Najlepszy trener jakiego miałem. Trenuje od pół roku i efekty ogromne. Wsparcie w wyborze diecie, ćwiczeniach i suplementach, super atmosfera.
 

Anna


Współpracuje z Michałem już od ponad roku . Absolutnie polecam. Mimo dużej różnicy wieku i predyspozycji, znajdujemy wspólny język, a efekty tej współpracy widoczne są gołym okiem. Różnorodny trening , dobrze dopasowana dieta to podstawa. Michał bacznie obserwuje mnie na treningu. Koryguje moją postawę w trakcie ćwiczeń. Uczy dobrego tempa ćwiczeń. Absolutna 6 i to z plusem.

Trener personalny Poznań

Trener personalny Poznań; Trening personalny Poznań; Trener osobisty Poznań

+48 513 070 482

Trener personalny Poznań; Trening personalny Poznań; Trener osobisty Poznań

michal@michaltrenuje.pl

Trener personalny Poznań; Trening personalny Poznań; Trener osobisty Poznań
Trener personalny Poznań; Trening personalny Poznań; Trener osobisty Poznań